пошук
Ярмарка соціальних підприємств у Києві
foto
Дата проведення:
2021-12-10 – 2021-12-12
Час проведення:
14:00:00-20:00:00
Місце проведення:
ARTHALL D12, Десятинна, 12, 6 поверх

2021 році в межах програми UNFPA з протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству було відкрито 10 соціальних підприємств у різних областях України. Їх мета – працевлаштувати жінок, постраждалих від домашнього насильства, щоб вони мали повну економічну свободу. Адже одна із найпоширеніших причин, чому жінки залишаються з кривдниками, – фінансова залежність.

Соціальні підприємства вже зараз пропонують стажування та забезпечують робочими місцями понад 30 постраждалих від домашнього насильства жінок. Частина доходів організацій йде на підтримку роботи з протидії та запобігання насильству в їх містах.

Протягом усіх трьох днів нашого ярмарку відвідувачі дізнаються більше про роботу підприємств і зможуть придбати їх товари. А ще взяти участь у розіграші фірмових подарунків!

Запрошуємо вас долучитися до цікавих і корисних майстер-класів від соціальних підприємств: - приготування класичних напоїв кавової карти; - в’язання на машинці; - професійні секрети макіяжу; - розпис еко-сумок; - самомасаж Гуаша; - принтування футболок і світшотів; - вирощування зелені в домашніх умовах; - виготовлення святкової новорічної іграшки; - та багато іншого.

Вхід вільний.

Захід відбувається з дотриманням усіх карантинних вимог.

Важливо! Для відвідування заходу необхідно при собі мати документ про повний курс вакцинації проти COVID-19 або негативний ПЛР-тест чи експрес-тест на COVID-19, чинний 72 години. За необхідності ви зможете зробити експрес-тест на місці.